RegistrierterBenutzer
5.551
Bearbeitungen
Zeile 122: | Zeile 122: | ||
| '''Applications''' | | '''Applications''' | ||
| style="width:125px;"| | | style="width:125px;"| | ||
| separation, fractioning, particle size determination | | separation, fractioning, particle size determination | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Anzahl Geräte''' | ||
| | | | ||
| | | 2 | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Siebungsbewegung''' | ||
| | |||
| Vibration | |||
|- | |||
| '''Siebdurchmesser''' | |||
| | | | ||
| 200 mm | | 200 mm |