RegistrierterBenutzer
134
Bearbeitungen
Lena (Diskussion | Beiträge) |
Lena (Diskussion | Beiträge) |
||
Zeile 47: | Zeile 47: | ||
| | | | ||
|March | |March | ||
|- | |||
|'''current date''' | |||
| | |||
|see [https://www.studium.geowissenschaften.uni-muenchen.de/Studium Studiengangskoordination] | |||
|- | |- | ||
|'''Days in the field''' | |'''Days in the field''' |